Uluslararası 2017 Endüstriyel Otomasyon Fuarı

 

Günümüz dünyasında küreselleşme ve verimlilik, Endüstriyel Otomasyonun da odağında olan akıllı fabrikalar, verimliği arttırıcı endüstriyel otomasyon çözümleri ile hedefine ulaşmak için bu çaptaki fuarlara katılmak ta önemli rol oynuyorlar. Fuar, son teknolojiler ve hizmetlere odaklı olup, katılımcılara bu fuarda Endüstri 4.0’ın en yüksek kalite ürün ve hizmetlerini, yeniliklerini ve bileşenlerini sergileyecektir.

Sektörel gereksinimleri hızlı, güvenilir ve yenilikçi bir anlayış ile karşılamaya çalışan endüstri sektörü, hızla gelişen teknoloji olanakları sayesinde yeni bir sanayi reformu olan Endüstri 4.0 dönemine giriyor. Türkiye’de, hızlı bir sektör olmasından dolayı şu an otomotiv sektöründe kullanılmaya başlanan Endüstri 4.0 konsepti, ürünlerin pazara çıkış sürelerini kayda değer oranlarda düşürüyor. Türkiye Endüstrisi de 4.Sanayi devrimine geçişini büyük bir hızla tamamlayacak gibi gözüküyor.

Türkiye ‘de Endüstriyel Otomasyon sektörü 1 milyar dolarlık hacme sahip olup, doğru yatırımlarla ve Endüstri 4.0 ‘ın katkıları ile 4 milyar dolara ulaşması öngörülebilmektedir. Başta Balkanlar, Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika olmak üzere yeni pazarlardan ve çevre ülkelerden gelen yüksek kalitedeki ziyaretçilerin satın alma heyetleriyle bir araya gelmesi bu fuarda zoru başarabilmektir.

Sergilenecek Ürün Grupları

Otomasyon Hizmetleri
Haberleşme, Network ve Endüstriyel Haberleşme Sistemleri
Kontrol Sistemleri, PLC, SCADA
Endüstriyel Bina Otomasyon Sistemleri
Sensör ve Hareket Bilişim Sistemleri
Endüstriyel Bilişim & Yazılım

Fuara ONLİNE KAYIT İçin Tıklayınız