ABB, ana dağıtım panosu System pro E Power’ı tanıttı.

r1(34)

 

 

Müşterilerin yoğun ilgi gösterdiği lansman ABB Elektrik Elektrifikasyon Ürünleri Diviziyon Müdürü Tommy Andreasson’un konuşması ile başladı.
Açılış konuşmasını takiben ürün müdürü Recep Mert, Türkiye pazarına ilk kez sunulan System pro E Power  ailesinin üstün özelliklerini içeren bir sunum gerçekleştirdi.
ABB’nin 6300A’e kadar ana dağıtım panosu çözümü System pro E Power, ABB patentli kolay montajlı geçmeli sisteme sahip özel şalter kitleri tasarımı ve eşsiz güçlü karkas yapısı ile endüstri, enerji, alt yapı ve bina gibi elektrik dağıtımının kritik önem taşıdığı en zorlu ihtiyaçları, en verimli şekilde karşılar. Pazardaki tek CUPONAL (bakır yüzeyli aluminyum) baralar ile tip testli pano çözümü de olan System pro E Power, ABB’nin son teknoloji şalt ürünleriyle esneklik, sadelik ve gücün en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyor. Özellikle ABB’nin son teknoloji açık tip şalter serisi Emax2’nin gücünü en verimli şekilde kullanan pano serisi olduğu vurgulanan System pro E Power, 120 farklı pano boyutu seçeneğiyle tüm şalt grubunun performansını işletmenize en yüksek şekilde yansıtmanıza yardımcı oluyor.
Ürün sunumu sonrası, davetlilerin ana dağıtım panosu çözümü System pro E Power ’ı yakından inceleme şansı oldu. Gece boğaz manzarası eşliğinde yenen keyifli akşam yemeği ile
son buldu.